Oficjalne forum dyskusyjne Intergrupy ACA(DDA/DDA)
Oficjalne forum dyskusyjne Intergrupy ACA(DDA/DDA) w celu rejestracji zapytaj mandytariusza swojej grupy.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

W celu rejestracji prosze o kontakt z mandytariuszem swojej grupy.

#1 2018-12-03 01:37:59

welniasty84
Administrator
Dołączył: 2018-12-02
Liczba postów: 73
Windows 7Chrome 70.0.3538.110

"proces podejmowania decyzji przez IG

"proces podejmowania decyzji przez IG
(czy głosujemy jedynie na telekonferencjach?
czy jest proces pozyskiwania głosów zdalnie - bez wymagania obecności mandatariusza na telekonferencji?)

"1. głosowania moim zdaniem nie mogą odbywać się tylko podczas 2h telekonferencji, w której następuje regularny zator. Sam byłem obecny na konferencji przez 1h ale nie mogłem głosować z powodów technicznych. To nie powinno tak wyglądać, ze ""ktoś nie słyszy pytania, i nie może głosować""
2. podejmowanie głosowania wąskim gronem które ma czas tego konkretnego dnia na TK przeczy jedności wspólnoty (z pośród kilkudziesięciu grup DDA na TK zdanie wyraża około 10% wspólnoty. Jedność wg tradycji oznacza, iż potrzeba dotrzeć do pozostałych grup i zapytać je o zdanie lub też prosić o określenie się w kwestii przynależności do wspólnoty. Warte do rozważenia jest, czy wspólnota jest ciałem ""demokratycznym"" (co pozwala decydować wąskiej grupie niejako pod uzasadnieniem milczenia pozostałych) czy raczej nie jest ciałem ""wspólnoty w duchu jedności"" (co nakazywałoby pozyskać opinie od większości grup, zanim podejmie się decyzje."

"PROPOZYCJA: wypracowanie procedury głosowań via mail z grupami, które nie uczestniczą w intergrupie za pomocą mandatariusza:
1. 2 tygodnie na podjęcie głosu w sprawie
2. Zbieranie tematów np. aby głosować po 4-5 (pakietami)"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
oswieceni-plaskiej-ziemii - pmp3 - otrebusywarszawska - polishedserwer - walekonia